Drużyna piłki ręcznej chłopców

Drużyna piłki ręcznej chłopców, którą prowadzili pani Iwona Tarnowska i pan Jacek Ignacik, zdobyła I miejsce w finale Powiatowej Licealiady. W meczach finałowych nasza reprezentacja wysoko pokonała I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej i Zespół Szkół Budowlano- Architektonicznych (II LO Staszic – I LO Sempołowska 20:6; II LO Staszic – Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych 20:11).

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń – Michał Janik.  W skład drużyny wchodzili: Michał Janik (kapitan), Mikołaj Grocholewski, Filip Staniszewski, Łukasz Turyński, Dominik Gajdzik, Jakub Bojarski,  Bartłomiej Rzepka,  Tymoteusz Rumian,  Dawid Hetman, Antoni Leszek, Kacper Szajor,  Kamil Derenda, Michał Warda, Bartosz Kozak, Kacper Malok.