Na Równicy i Czantorii
Aktywne dni spędzili uczniowie klasy 1f podczas klasowej wycieczki po Beskidzie Śląskim. Raz w słońcu, drugi raz w deszczu zdobyli Równicę i Czantorię…
W fokarium i Domu Morświna
Uczniowie klas biologiczno-chemicznych po raz drugi brali udział w warsztatach na terenie Stacji Morskiej w Helu.