Z intencją uzupełnienia wiedzy na temat funkcjonowania państwa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wizycie w budynku Sejmu Rzeczypospolitej. Zwiedzanie połączone zostało z zajęciami na temat procesu legislacyjnego oraz funkcjonowania izby niższej polskiego parlamentu.