Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie i Nauczyciele!


Dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy od ponad tygodnia pracują w stanowiącym wyzwanie trybie nauki. Dziękujemy Rodzicom wspierającym Uczniów i Nauczycieli.
Nie bez problemów, ale zadziałał system komunikowania się przez konta założone dla poszczególnych klas. Na te konta nauczyciele przekazują informacje i materiały do pracy w domu.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt poprzez te adresy. Uczniów, którzy nie posiadają loginu i hasła do konta klasy prosimy o kontakt z samorządem klasowym.

Klasa A1: a1.lo.staszic@gmail.com
Klasa B1: b1.staszic@gmail.com
Klasa C1: c1.staszic@gmail.com
Klasa D1: d1.biolchem.staszic@gmail.com
Klasa E1: e1staszictg@gmail.com

Klasa 1a: staszictg1a@gmail.com
Klasa 1b: 1bzestaszica@gmail.com
Klasa 1c: matgeo1c@interia.pl
Klasa 1d: 1d.staszic@gmail.com
Klasa 1e: 1e.staszictg@gmail.com

Klasa 2a: matfiz.2a.staszic@gmail.com
Klasa 2b: Klasa2b2002@gmail.com
Klasa 2c: 2cstaszic@gmail.com
Klasa 2d: klasa2d.staszic@gmail.com
Klasa 2e: 2e.staszic@gmail.com
Klasa 2f: 2fstaszic@gmail.com

Klasa 3a: 3a.staszic@gmail.com
Klasa 3b: klasa3b.staszic@gmail.com
Klasa 3c: staszic3c@onet.pl
Klasa 3d: klasa3d.staszic@gmail.com
Klasa 3e: 3e.staszic@gmail.com
klasa 3f: matang01@wp.pl

Kazimierz Sporoń: ksporon@wp.pl
Anna Włodek: anna.wlodek@wp.pl
Marlena Karnówka: marlen.karnowka@gmail.com
Robert Kufel: robert.kufel@lostaszic.pl
Joanna Drosik: joanna_drosik@onet.eu
Jolanta Marzec: jolam5@op.pl
Barbara Herman: barbara.herman@lostaszic.pl
Elżbieta Tomaszewska: elzbieta.tomaszewska@lostaszic.pl
Justyna Bula: justyna.bula@lostaszic.pl
Bożena Czajka: bozena.czajka@lostaszic.pl
Katarzyna Staniczek: katarzyna.staniczek@lostaszic.pl
Edyta Myśliwska-Iskrzak: edyta.mysliwska@lostaszic.pl
Agnieszka Błońska: agnieszka.blonska.lo@gmail.com
Barbara Wieczorek: basia_wieczorek@poczta.fm
Radosław Kuciński: rados12@poczta.onet.pl
Aleksandra Wtorek: alwt@interia.pl
Aleksandra Paszek: apaszek@lostaszic.pl
Adrianna Budzińska-Kruzel: angstaszic@o2.pl
Joanna Kroczek: mktg@wp.pl
Monika Markowska: monseta1@poczta.onet.pl
Marcin Kupka: marcin.kupka@gmail.com
Aleksandra Kluza: akluza@interia.pl
Elżbieta Wąś: elzbieta.was@poczta.fm
Krystyna Duch: staszicduch@gmail.com
Piotr Kupiak: pkupiak@onet.eu
Szymin Opara: opara.staszic@wp.pl
Sydonia Lach: biblioteka@lostaszic.pl
Dariusz Mroczek: mroczek_dariusz@wp.pl
Wiesław Szuta: szutaw@vp.pl
Agnieszka Krawczyk: akrawczyk840@gmail.com
Sylwia Koj: sylwiakoj2@wp.pl
Barbara Psiuk: psiukbasia@gmail.com
Celestyna Sucholas: belinea7@poczta.onet.pl
Michał Sporoń: sporonmichal@gmail.com
Anita Nowak: danowak@poczta.onet.pl
Dariusz Nowak: darekn@vip.onet.pl
Joanna Legara: joanna.legara@gmail.com
Irena Sobota-Piątek: sobota.piontek@gmail.com
Aleksandra Kozłowska: a.kozlowska.english@interia.eu
Anna Szczególska: anna.szczegolska@op.pl
Jolanta Świdurska: jswidurska@onet.pl
Kaudia Tyrała: klaudia.tyrala.en@gmail.com
Katarzyna Kukla: kasiakukla@op.pl
Iwona Tarnowska: iwona.tarnowska17@wp.pl
Elżbieta Krasoń: ekrason@interia.pl
Jacek Ignacik: jihandball@poczta.onet.pl
Joanna Adamkiewicz: antrophosss@gmail.com
ks. Piotr Kalka: bal2018@interia.pl

Cieszy nas jak poważnie Uczniowie potraktowali kierowane do nich prośby i proponowane im zadania. Pracujmy tak nadal, zdając sobie sprawę, że wszystkie działania od środy 25 marca mają charakter obowiązkowy. Na adresy mailowe Uczniów i Rodziców Wychowawcy wysłali dokument regulujący zasady kształcenia zdalnego w naszym liceum. Opisując te zasady, kierowaliśmy się przekonaniem, że musimy wybierać takie metody pracy, które będą dostępne dla wszystkich uczniów i nie wykluczą nikogo z naszej uczącej się społeczności. 
Serdecznie pozdrawiamy –
Kazimierz Sporoń i Anna Włodek