O PUCHAR KURATORA

         

21 października 2013 odbyły się w Sosnowcu uroczystości, podczas których dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół województwa śląskiego o Puchar Kuratora Oświaty za rok szkolny 2012/2013. Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce i została nagrodzona pucharem oraz nagrodą finansową na zakup sprzętu sportowego. Nagrodę z rąk Kuratora Oświaty pana Stanisława Fabera odebrali nauczyciele wychowania fizycznego Monika Jaworska i Radosław Kuciński. W każdej kategorii wyróżniono po 5 najlepszych szkół naszego

 

województwa. Blisko wyróżnienia byli chłopcy naszej szkoły, którzy zostali sklasyfikowani na 6 miejscu. Jest to duży sukces młodzieży naszej szkoły , która skutecznie rywalizuje ze szkołami sportowymi województwa śląskiego. W rywalizacji wojewódzkiej na szczególne wyróżnienie zasłużyły nasze koszykarki (1 miejsce w województwie), tenisistki stołowe (2 miejsce w województwie) i narciarki biegowe (4 miejsce w województwie). Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tych sukcesów.

   

 

Kategoria: Artykuł