NAGRODA PREMIERA

         

9 grudnia odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadgimnazjalnych. W gronie stypendystów jest także uczennica naszego liceum – Anna Szczepanek. Uroczystość zorganizowana została w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu. Wyróżnionym przez Prezesa Rady Ministrów uczniom dyplomy wręczał wicekurator oświaty w Katowicach Tadeusz Żesławski. Podczas uroczystości odebrało je 101 uczniów z terenu m.in. Tarnowskich Gór, Gliwic, Zabrza, Bytomia. Gratulacje dla Ani są jak najbardziej zasłużone, bowiem w minionym roku szkolnym osiągnęła najwyższe wyniki w nauce spośród uczniów naszej szkoły. Laureatka wyróżnienia swą szeroką wiedzę czerpie z różnych dziedzin nauki, jednak swoje zainteresowania kieruje przede wszystkim ku przedmiotom humanistycznym. Lubi dobrą literaturę , co potwierdza wysoka lokata w rankingu czytelniczym naszej szkoły, przyjemność

 

sprawiają jej wyjazdy na spektakle teatralne i wszelkie działania artystyczne. Pokonywanie kolejnych wyzwań naukowych jest dla niej naturalną drogą do samorozwoju. Sukcesy cieszą ją i motywują do dalszej pracy.

   

 

Kategoria: Artykuł